Filmy > Wojciech Ozimek - Życie jest grą

O prelekcji:

Gry elektroniczne przestają być jedynie produktami dostępnymi dla wąskiej grupy osób. Portale społecznościowe, urządzenia mobilne oraz "rozszerzona rzeczywistość" powodują, że gry wchodzą w nasze życie. Coraz częściej i więcej mówi się o gamifikacji życia (ang. gamification), czyli przenoszeniu mechanizmów znanych z rozrywki elektronicznej (punkty, poziomy, osiągnięcia) do "realnego świata". Czym jest realny świat? Skąd się bierze trend "gamifikacji"? W jaki sposób gry mogą służyć do przybliżenia produktu klientowi? Jak nasze życie można zmapować na grę? Na te pytania postaram się odpowiedzieć w prezentacji, zdając sobie sprawę, że odpowiedzi będą jedynie przybliżonym obrazem nadciągających zmian.

Nagrane podczas: TEDxKraków 2011

O prelegencie:

Współzałożyciel firmy one2tribe, zajmującej się tworzeniem gier internetowych i mobinych oraz wykorzystaniem gier w biznesie.

Transkrypt: Dorota Naumienko (korekta Krystian Aparta)

Tłumaczenie: Anna Spysz (korekta Krystian Aparta)

Zapisz się na Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat naszych planów i wydarzeń jakie organizujemy zapisz się na regularnego (wysyłanego nie częściej niż raz na tydzień) Newslettera:


Więcej filmów

Przeglądaj nasze filmy »