Filmy > Tal Golesworthy - Repairing hearts with some help from TED.com

O prelekcji:

Tal's 2012 TEDxKraków talk was the first Polish TEDx talk to be featured on TED.com and has since clocked up almost 1.2 million views, changing lives in the process. This year, Tal came back to the TEDxKraków stage to tell us what happened next.

Tal is an engineer with a medical problem for which he invented a solution, and for which he was the first ever patient.

Nagrane podczas: TEDxKraków 2015

O prelegencie:

Tal Golesworthy – jest doświadczonym inżynierem i przedsiębiorcą specjalizującym się w dziedzinie badań i rozwoju dotyczących procesów spalania oraz kontroli zanieczyszczenia powietrza. Był prelegentem podczas edycji TEDxKraków w 2011 roku. Jego wystąpienie było pierwszym polskim TEDx wybranym na TED.com. Obecnie ma już ponad 1milion wyświetleń. Na tegorocznej konferencji, powie nam co się wydarzyło od czasu, kiedy wysłuchaliśmy go po raz pierwszy i jak dalej rozwija się jego działalność związana z bioinżynierią.

Zapisz się na Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat naszych planów i wydarzeń jakie organizujemy zapisz się na regularnego (wysyłanego nie częściej niż raz na tydzień) Newslettera:


Więcej filmów

Przeglądaj nasze filmy »