O nas > Zespół

TEDxKraków to lokalna wersja konferencji TED oraz część programu TEDx czyli imprez organizowanych przez fanów TED na całym świecie. TEDxKraków prowadzony jest przez grupę ochotników, z których wszyscy są powiązani z Krakowem. NIektórzy się tu urodzili, inni tu pracują, a jeszcze inni zwyczajnie darzą to miasto sentymentem. Organizujemy doroczną konferencję TEDxKraków oraz inne inicjatywy, takie jak co miesięczne TEDxKrakówCinema i TEDxYouth @ Kraków (TEDx tworzony przez i dla krakowskiej młodzieży) a wszystko to po to, by nagłaśniać idee warte propagowania. Zdjęcia z naszych eventów zobaczycie tutaj.

Martyna Zimorska

Podróżniczka, miłośniczka psów, psychoanalizy i skandynawskiej kultury. Kolekcjonuje książki o architekturze, które przeczyta w przyszłości! W teamie TEDxKraków robi wszystko o co ją poprosimy.

Karolina Nieckarz

W teamie komunikacji zajmuje się mediami społecznościowymi. Inspiracji do działania szuka w ludziach i nowych miejscach. Lubi tańczyć!

Katarzyna Mroczek

Dba o design i scenografię abyś na TEDxKraków czuł się wyjatkowo. Ogród i ciekawe rozmowy to to, co Kasia lubi najbardziej.

Emilia Meres

Pisze. Gada. Działa... I wszystko robi z uśmiechem. :)

Łukasz Manthey

W TEDxKraków odpowiedzialny za procesy, które sprawiają, że rzeczy się dzieją i funkcjonują. Dodaj do tego odrobine finansów, szczypte prawnych regulacji i dopełnij pasją do klasycznych samochodów - to właśnie Łukasz.

Dominika Rudowicz

Odpowiada za Design. W razie potrzeby zakreślić: Visual / Thinking / Brand / Service. Oprócz pracy lubi pistacje, paradoks i Japonię.

Aga Burghardt

W TEDxKraków pisze, redaguje i prężnie działa w zespole komunikacji. Prywatnie największą frajdę czerpie z planowania kolejnych podróży, otaczania się pozytywnymi ludźmi i dobrymi książkami.

Tomek Pytko

W naszym teamie zajmuje się szeroko rozumianą komunikacją, szerzymy lokalnie idee warte propagowania. Uwielbia zdobywać nową wiedzę i doświadczenia oraz spędzać dużo czasu na kilku tysiącach metrów nad poziomem morza.

Gosia Kuś

W TEDxKraków robi co może i najlepiej jak potrafi, żeby było dobrze. Ba, bardzo dobrze! Nawet jeśli czasem oznacza to zarządzanie chaosem;) Z wykształcenia psycholożka, z korbą ma punkcie języków obcych.

Maciek Otrębski

Kiedy wolontariusze na naszych eventach robią szalone rzeczy, Maciek jest na posterunku. Cieszy go: hummus, rowery małe i duże, wszystko co DIY.

Krystian Meresiński

Czelendżuje partnerszip. Prywatnie kucharz-amator. Na sentymencie do science-fiction wychodował pasję do nowych technologii.