Filmy > Anna Gruszczyńska - The power of acceptance

O prelekcji:

Anna believes your body is a gift you've been given, for free. Look after it and use it well.

Online, she's known as Hungry Wolf. Having suffered for years from bulimia and other compulsive disorders, she returned back to health thanks to hard work and determination. Now she shares her experience and helps young women accept food and their own bodies. She also enjoys life - writing, travelling and running marathon

Nagrane podczas: TEDxKraków 2015

O prelegencie:

Anna Gruszczyńska – w świecie internetu znana jako „Wilczo Głodna”, autorka książki o tym samym tytule. Z zawodu projektantka, z pasji entuzjastka psychologii, sztuki i sportu. Uprawia CrossFit, podnoszenie ciężarów, biega maratony. Definiuje siebie jako wolny duch – zjeździła stopem kawał świata, występowała jako performerka w teatrze ulicznym i śpiewała w grupie rekonstruującej dawne pieśni słowiańskie. Od kilku lat jej nową ojczyzną jest Belgia ale mieszkała także między innymi w USA, Hiszpanii, Grecji i we Włoszech. Mówi w czterech językach. I jak powtarza: “Nie ma żadnych ograniczeń dla człowieka, poza tymi w jego głowie.”

Zapisz się na Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat naszych planów i wydarzeń jakie organizujemy zapisz się na regularnego (wysyłanego nie częściej niż raz na tydzień) Newslettera:


Więcej filmów

Przeglądaj nasze filmy »