Filmy > Rafał Styczeń - Zasady zaangażowania

O prelekcji:

Opierając się na swoim dwudziestoletnim doświadczeniu związanym z tworzeniem, rozwijaniem i inwestowaniem w przedsiębiorstwa, Rafał Styczeń dzieli się swoim doświadczeniem i wnioskami, jakie wyciągnął podczas tej długiej drogi.

Rafał ukończył informatykę na krakowskim AGH, podyplomowe Studia Zarządzania Finansami w Przedsiębiorstwie na SGH w Warszawie i Graduate School of Business EPGC na Uniwersytecie Stanforda. Ukończył także studia MBA prowadzone wspólnie przez Minnesota State University oraz SGH w Warszawie. Ma ponad piętnaście lat doświadczenia w rynkach technologii informatycznych orazoraz ponad dziesięć lat doświadcczenia w inwestycjach kapitałowych na rynku wysokich technologii.

W 1999 roku Rafał założył IIF S.A., wiodący fundusz venture capital w Polsce, którego jest właścicielem i zarządcą. Jest również współzałożycielem i współautorem sukcesu firmy Comarch S.A., w której w latach 1993-2000 pełnił rolę prezesa zarządu i największego akcjonariusza.
Między 2001 a 2004 rokiem poprowadził kolejną założoną przez siebie spółkę, BillBird S.A., założyciela i operatora sieci Moje Rachunki.

Rafał Styczeń pełnił do tej pory funkcję przewodniczącego Software Mind S.A. i Członka Rady Nadzorczej One-to-One S.A.

Prowadzi też bloga – rafalstyczen.tumblr.com – gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami związanymi z przedsiębiorczością.

Nagrane podczas: TEDxKraków 2010

Transkrypt: Krystian Aparta

Tłumaczenie: Krystian Aparta

Zapisz się na Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat naszych planów i wydarzeń jakie organizujemy zapisz się na regularnego (wysyłanego nie częściej niż raz na tydzień) Newslettera:


Więcej filmów

Przeglądaj nasze filmy »