Filmy > Matt Marsh - Ludzie kształtują innowację

O prelekcji:

Niestety zbyt często świetne pomysły biznesowe i duże możliwości technologiczne nie zdają egzaminu ze względu na ludzi – użytkowników, klientów, konsumentów czy obywateli – którzy nie są właściwie angażowani w pracę na odpowiednim, wczesnym etapie rozwoju produktu.

Wczesne działania na rzecz rozwoju odbywają się w próżni informacyjnej dotyczącej klientów, kiedy decyzje podejmowane są przez jednostki dominujące, na podstawie kaprysu technologicznego lub w nadziei na najlepsze wyniki – takie podejście do podejmowania decyzji można opisać jako „zastosowanie perswazji, nacisku lub pójście o zakład”.

Nagrane podczas: TEDxKraków 2011

O prelegencie:

Matt Marsh jest ekspertem w dziedzinie innowacji zorientowanych na klienta. Jako doradca w Firsthand Experience pomaga firmom zwiększyć podstawową atrakcyjność nowych produktów i usług, a także dbać o pozytywne wrażenia klientów w kontakcie z tymi produktami i usługami.

Transkrypt: Krystian Aparta

Tłumaczenie: Dorota Naumienko (korekta Krystian Aparta)

Zapisz się na Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat naszych planów i wydarzeń jakie organizujemy zapisz się na regularnego (wysyłanego nie częściej niż raz na tydzień) Newslettera:


Więcej filmów

Przeglądaj nasze filmy »