Filmy > Acoustic Acrobats - Acoustic Acrobats

O prelekcji:

Muzyka Acoustic Acrobats leży na pograniczu etno i jazzu, można w niej dostrzec cechy charakterystyczne dla muzyki klezmerskiej i bałkańskiej, a także wpływy Ameryki Łacińskiej, Afryki i innych zakątków świata.

Nagrane podczas: TEDxKraków 2012

O prelegencie:

Acoustic Acrobats to klarnecista Piotr Skupniewicz, akordeonista Bogusław Zięba, oraz Jacek Hołubowski, Adam Leśniak, Jędrzej Łaciak i Damian Rękas. Zespół powstał w kwietniu 2010 r. z Max Klezmer Band, kiedy kilku członków tej formacji postanowiło zagłębić się w muzykę etniczną z różnych stron świata. Ich muzyka leży na pograniczu etno i jazzu, można w niej dostrzec cechy charakterystyczne dla muzyki klezmerskiej i bałkańskiej, a także wpływy Ameryki Łacińskiej, Afryki i innych zakątków świata.

Swój debiutancki album „Live” Acoustic Acrobats wydali w tym roku. Dziesięć utworów zostało nagranych na żywo podczas trasy koncertowej (stąd nazwa albumu).

Zapisz się na Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat naszych planów i wydarzeń jakie organizujemy zapisz się na regularnego (wysyłanego nie częściej niż raz na tydzień) Newslettera:


Więcej filmów

Przeglądaj nasze filmy »