Filmy > Dawid Szczepaniak - What to do so you never need to employ another ad agency

O prelekcji:

Dawid Szczepaniak jest Dyrektorem Kreatywnym i Partnerem Pride&Glory Interactive, jednej z wiodących polskich agencji marketingowych. Potrafi rozpoznać złe reklamy na odległość, a jego misją jest całkowite zlikwidowanie ich z powierzchni ziemi. I oczywiście ma tysiące pomysłów jak to zrobić. W swojej prezentacji Dawid zdradzi kilka sekretów co zrobić, żebyś już nigdy nie musiał zostać klientem agencji reklamowej i płacić za reklamę.

Nagrane podczas: TEDxKraków 2012

O prelegencie:

Dawid Szczepaniak – współtwórca, współwłaściciel i dyrektor kreatywny Pride&Glory Interactive – młodej firmy, która już w pierwszym roku działalności została zaliczona do grona trzech najlepszych polskich agencji interaktywnych, a w 2011 i 2012 wybierana była polską agencją interaktywną roku.

Dawid jest znany również dzięki zapoczątkowaniu Interactive Day – wydarzenia z pogranicza sztuki, marketingu i technologii, które regularnie przyciąga blisko 1000 uczestników. Tworzył kampanie dla marek i firm takich jak Philips, Procter&Gamble, Unilever, Johnnie Walker, Budweiser Budvar, Grupa Żywiec, Tesco, Intel, Nutricia, MTV, Agora, Danone, GreenPeace, ING, TVN i wielu innych. Wraz z zespołem Pride&Glory Interactive zdobył liczne branżowe nagrody i wyróżnienia.

Zdaniem Dawida reklama powinna albo informować, albo bawić, a prawdziwym testem jest to, czy chcemy ją pokazać swoim znajomym. Potrafi rozpoznać złą reklamę na odległość, a jego misją jest całkowite zlikwidowanie ich z powierzchni ziemi. I oczywiście ma tysiące pomysłów jak to zrobić.

Podczas TEDxKraków Dawid zdradzi kilka sekretów, jak promować w taki sposób, aby nie musieć korzystać z usług agencji reklamowej ani płacić za reklamę.

Zapisz się na Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat naszych planów i wydarzeń jakie organizujemy zapisz się na regularnego (wysyłanego nie częściej niż raz na tydzień) Newslettera:


Więcej filmów

Przeglądaj nasze filmy »