Filmy > Duch - Duch

O prelekcji:

Duch jest zespołem akustycznym balansującym na krawędzi rocka i muzyki neoklasycznej. Skład zespołu: Piotr Aleksander Nowak na gitarze, wokal – Regina Bogacz i Natalia Orkisz, Stanisław Słowiński na skrzypcach, Patrycja Pastrana na altówce, Natalia Orkisz na wiolonczeli, Łukasz Madej na kontrabasie oraz Wiktor Machowski na cajón i innych instrumentach perkusyjnych. Od powstania zespołu jego głównym celem było stworzenie pełnego, potężnego, żywego brzmienia przy użyciu wyłącznie instrumentów akustycznych. Muzycy korzystają ze znanych instrumentów, dążąc do osiągnięcia lepszej jakości dźwięku. Twórczość zespołu jest inspirowana szerokim spektrum muzycznym – częstą inspiracją jest to, co nieznane i dziwne. Zgodnie z nazwą na scenie zespół promieniuje czystą energią.

http://www.facebook.com/DUCHpl

Nagrane podczas: TEDxKraków 2011

O prelegencie:

Duch jest zespołem akustycznym balansującym na krawędzi rocka i muzyki neoklasycznej. Skład zespołu: Piotr Aleksander Nowak na gitarze, wokal – Regina Bogacz i Natalia Orkisz, Stanisław Słowiński na skrzypcach, Patrycja Pastrana na altówce, Natalia Orkisz na wiolonczeli, Łukasz Madej na kontrabasie oraz Wiktor Machowski na cajón i innych instrumentach perkusyjnych.

Zapisz się na Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat naszych planów i wydarzeń jakie organizujemy zapisz się na regularnego (wysyłanego nie częściej niż raz na tydzień) Newslettera:


Więcej filmów

Przeglądaj nasze filmy »