Filmy > Trine Hahneman - Go and bake bread

O prelekcji:

Trine Hahnemann spoke at TEDxKrakow, which took place on 25 October 2013 at Stara Zajezdnia in Kraków's Jewish district. Our theme this year was Make! and was a celebration of making. We asked our speakers to explore and demonstrate the practice, and to ponder what it takes to make more makers. We featured some of Krakow's makers and created a dedicated maker space to encourage our audience of over 600 people to have a go at making something -- anything!

Nagrane podczas: TEDxKraków 2013

O prelegencie:

Trine Hahnemann, szef kuchni z Kopenhagi, od lat 90-tych ratuje świat za pomocą tradycyjnych nordyckich potraw. Swoją pasję do jedzenia kultywuje poprzez gotowanie, doradzanie, szkolenie i pisanie książek.

Na scenę TEDxKraków powraca, aby zarazić nas miłością do pełnych ziaren. Opowie nam o swoim projekcie związanym z żytnim chlebem – The Rye Bread Project – i o tym, jak ponownie wprowadziła żyto do jadłospisów północnowschodnich Stanów Zjednoczonyc

Zapisz się na Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat naszych planów i wydarzeń jakie organizujemy zapisz się na regularnego (wysyłanego nie częściej niż raz na tydzień) Newslettera:


Więcej filmów

Przeglądaj nasze filmy »