Filmy > John Scherer - Rzuć robotę, znajdź pracę

O prelekcji:

Ekspert ds. przywództwa John Scherer mówi o odnajdywaniu wewnętrznego szczęścia i zmianie podejścia do swojej pracy. Proponuje, by zacząć traktować ją jako sposób na życie, a nie jak coś, co należy od życia oddzielić.

W 1973 roku John dołączył do Leadership Institute of Spokane (LIOS) jako współzałożyciel i główny pomysłodawca pierwszego programu studiów magisterskich w dziedzinie nauk behawioralnych 1982 założył własną firmę specjalizującą się w przywództwie i organizacji rozwoju przedsiębiorstw.

Od tamtego czasu współpracuje z organizacjami i ich przywódcami z całego świata. Każdego roku zabiera głos podczas krajowych i międzynarodowych konferencji Ostatnio brał udział w konferencjach w Ottawie, Krakowie, Shenyang, Bangkoku i Budapeszcie.

Zamieszkujący głównie w Krakowie i Budapeszcie, John ma czwórkę dorosłych dzieci, gra na gitarze, uwielbia magiczne sztuczki, pływanie, bieganie i powieści szpiegowskie i codziennie uprawia jogę.

Nagrane podczas: TEDxKraków 2010

Transkrypt: Jerzy Paź

Tłumaczenie: Joanna Stefańska (korekta Krystian Aparta)

Zapisz się na Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat naszych planów i wydarzeń jakie organizujemy zapisz się na regularnego (wysyłanego nie częściej niż raz na tydzień) Newslettera:


Więcej filmów

Przeglądaj nasze filmy »