Ericpol Platynowym Partnerem TEDxKraków

„TED to inicjatywa globalna. My chcemy w niej uczestniczyć wspierając inicjatywy lokalne, które niosą ładunek innowacji, rozwoju wiedzy i stosowania jej w niekonwencjonalny sposób zarówno w codziennym życiu społeczności, jak i w obszarze technologii. W Ericpolu uważamy, że wszelkie przejawy kreatywności i innowacyjnego myślenia zasługują na wsparcie”
– Paweł Szczerkowski, Dyrektor Generalny Ericpol

Ericpol Sp. z o.o. jest firmą inżynierską działającą na międzynarodowym rynku ICT od 1991 roku. Firma ma bardzo szeroki wachlarz usług. Jest to m.in. outsourcing, consulting, dostarcza też rozwiązania dedykowane w obszarach telekomunikacji, komunikacji M2M (machine to machine), UX (user experience), aplikacji dla sektora medycznego, publicznego, finansów i bankowości oraz rozwiązań dla biznesu.

Ericpol posiada 3 biura w Polsce (w tym również w Krakowie, gdzie pracuje ponad 800 osób!) i 3 spółki zależne na Białorusi, Ukrainie i w Szwecji, które razem tworzą Grupę Ericpol, zatrudniając w sumie ponad 1700 pracowników. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi. Wspieranie innowacyjności i wiedzy wśród młodych ludzi to powód, dla którego Ericpol został Platynowym Partnerem TEDxKraków. Przez kolejnych 12 miesięcy firma będzie wspierała szereg wydarzeń służących nagłaśnianiu kreatywnych pomysłów. To nie pierwszy raz, gdy Ericpol angażuje się w tego typu inicjatywy. Firma w zeszłym roku zorganizowała trzydniowe warsztaty Ericpol Innovation Pathway mające na celu konsolidację innowacyjnych polskich firm z światem nauki i instytucjami społecznymi.

„Jesteśmy podekscytowani stałą współpracą z firmą Ericpol. Od dłuższego czasu szukaliśmy Partnera, który doskonale będzie rozumiał czym jest innowacja i dlaczego warto inwestować w lokalne idee, które dzięki TEDxKraków mogą dotrzeć do ludzi na całym świecie”
- Marek Wierzbicki, TEDxKraków

Więcej informacji o Ericpol znajdziesz na stronie internetowej Ericpol.com lub na profilu Ericpol na Facebooku »

 

 

Wartosci