TEDxKrakówLive

Już w przyszłym tygodniu, przez pięć dni, od 15. do 19. lutego kanadyjskie Vancouver ponownie stanie się epicentrum atrakcji związanych z doroczną konferencją TED.
Organizatorzy zatytułowali nadchodzące wydarzenie „Dream”, ponieważ dziś marzenia liczą się bardziej niż kiedykolwiek. Z roku na rok ludzkość ma szerszy dostęp do informacji i większe możliwości technologiczne. Jednocześnie, zdarza się, że tracimy zapał i ograniczamy własny potencjał osłabieni przez przyziemne rozwiązania, zniechęceni ich złożonością i wyczerpani opinią społeczną, powątpiewającą w efekt naszych poczynań.
Nadszedł czas aby wskrzesić ducha śmiałych idei, nawet jeśli dziś wydają się być rodem ze scenariusza filmu science fiction. Będzie to czas poświęcony wielkim wyczynom wyobraźni, innowacjom i marzycielom, którzy zabiorą nas w pasjonującą podróż, będącą zapowiedzią nadchodzących trendów.

Wśród prelegentów zaproszonych do udziału w konferencji znaleźli się artyści, naukowcy, designerzy i myśliciele. Oto pełna lista osób zaproszonych do wygłoszenia kilkunastominutowego wystąpienia.

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu tym wydarzeniem, chcemy Was zachęcić do wspólnego oglądania dwóch sesji, z siedmiu, realizowanych podczas tegorocznej konferencji. Niech ta namiastka inspiracji z zachodniej półkuli stanie się początkiem realizowania największych marzeń i zakorzenieniem w Waszych umysłach przesłania dream big!

Transmisja odbędzie się 17go lutego w krakowskiej Artetece.
Prelekcje będą wyświetlane po angielsku, bez tłumaczenia. Dyskusje natomiast, będą moderowane zarówno po polsku jak i po angielsku.

Serdecznie zapraszamy!
TEDxKraków Team

 

Gdzie: Arteteka, Ul. Rajska 12, Kraków
Kiedy: 17 Luty 2016, godzina 17:00

 

 

 

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.