Czas na TEDxKrakówWomen

Spotykaliśmy się już z Wami wielokrotnie na różnych wydarzeniach  - konferencjach TEDxKraków oraz TEDxKrakówSalon, TEDxKrakówCinema i transmisjach Live z głównych konferencji. Z wielką radością chcemy Was poinformować, że w tym roku na mapie wydarzeń naszej społeczności po raz pierwszy pojawi się TEDxKrakówWomen.

TEDxKrakówWomen

W tym roku konferencja TEDWomen odbywa się w Monterey, Kalifornii  a na scenie pojawi się wiele inspirujących prelegentek i prelegentów z pasją mówiących o tematach szczególnie ważnych dla kobiet niezależnie od szerokości geograficznej, z której pochodzą. Tematem przewodnim jest Momentum – pęd, energia do działania, siła napędowa, która utrzymuje nas w ruchu i pozwala podejmować kolejne wyzwania i przełamywać bariery.  Wśród tegorocznych prelegentów pojawią się kobiece ikony, prezydenci (tak tak, liczba mnoga została użyta celowo) a także „matka chrzestna wirtualnej rzeczywistości”. Będą eksplorować idee, które potrafią zmienić sposób w jaki myślimy, żyjemy, pracujemy.

Tradycją TEDWomen jest zachęcanie lokalnych społeczności do spotkań odbywających się w czasie trwania głównej konferencji – aby oglądać na gorąco wybrane wystąpienia, dyskutować, czerpać inspiracje oraz dzielić się własnymi historiami. Kraków po raz pierwszy dołącza do 230 miejsc na świecie, które w trakcie trwania wydarzenia otrzymują dostęp na żywo do prelekcji.

Jeżeli  interestuje Cię tematyka kobieca i chcesz z nami spędzić ten wyjątkowy wieczór – zapraszamy 29 maja w godzinie 18:00 -22:00. Mamy miejsca tylko dla 100 osób, rejestracja rozpocznie się 21 maja o 20:00.  Nie przegap informacji na naszym profilu na Facebooku☺ Wstęp jest bezpłatny.

Uwaga, wystąpienia będą odtworzone w języku angielskim – są to materiały świeże, dla których nie będą jeszcze dostępne tłumaczenia. Dyskusje będą odbywały się po polsku.

Czekamy na Was!

This entry was posted in Bez kategorii and tagged . Bookmark the permalink.