Rusza rejestracja na TEDxKraków 2015!

To już, dziś, pora na otwarcie rejestracji TEDxKraków 2015. Inspirujący prelegenci, przełomowe idee, ciekawi artyści, 1000 uczestników, których warto poznać bliżej oraz niespodzianki programu, o których na razie cicho sza –  to wszystko czeka na Was 13 czerwca 2015 w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Gotowi na wspólne spędzenie dnia z TEDxKraków?


Rejestracja, tak jak w ubiegłych latach, polega na przesłaniu zgłoszenia przez formularz złożony z kilku pytań. Chcemy Was bliżej poznać, bo zarówno ci, którzy staną na scenie, jak i Wy, którzy usiądziecie na widowni jesteście bardzo ważni – idee warte dzielenia się ze światem nie znają barier i nie dbają o to, kto w jakiej roli pojawił się na konferencji. A bywało wcześniej nie raz i nie dwa, że uczestnicy w kolejnych latach stawali się prelegentami. Wypełnijcie zgłoszenie, pokażcie nam swoją pasję, zaangażowanie, a może nawet swój pomysł na uczynienie świata – choćby w mikroskali – trochę lepszym. Bądźcie sobą.

Rejestracja będzie możliwa przez miesiąc – od dzisiaj do 16 maja. Zapewniamy Was, że przeczytamy z uwagą każde zgłoszenie. W pierwszej kolejności będziemy potwierdzać zgłoszenia pełne TEDxowej energii, z najbardziej inspirującymi odpowiedziami. Informacje  w sprawie kwalifikacji zgłoszenia będą rozsyłane w dwóch turach – na początku i w połowie maja.

Pamiętaj, że wydarzenie jest płatne - koszt to 65 PLN (zawiera cenę biletu, VAT i opłatę manipulacyjną za wystawienie biletu).  Warto wiedzieć, że jesteśmy organizacją non-profit a całe wydarzenie organizuje grupa wolontariuszy. Pieniądze z biletów pokrywają część kosztów organizacji (większość pokrywają nasi partnerzy).

Powodzenia i do zobaczenia w czerwcu – let’s reconnect the dots together!

Zapraszamy do rejestracji  pod tym linkiem.

 

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.