Rusza druga tura rejestracji na TEDxKrakówLive

Jeśli macie chrapkę na TEDxKrakówLive, a nie udało Wam się zdobyć miejscówki tydzień temu, dzisiaj będzie ostatnia szansa. O godzinie 15.00 uruchamiamy drugą turę rejestracji. Bądźcie czujni i śledźcie naszego Facebooka, gdzie ogłosimy otwarcie zapisów.

W poprzedniej turze, po ogłoszeniu rejestracji na Facebooku, wejściówki rozeszły się w ciągu 36 minut (sic!). Cieszymy się bardzo z tak licznych zgłoszeń! Miło nam, że chcecie być razem z nami 9 października na BARCE food.life.music. w Krakowie i poznać TED Talki „prosto z pieca”, czyli głównej konferencji TEDGlobal „South!” w Rio de Janeiro. Jeśli ktoś nie wie, gdzie leży BARKA, służymy pomocą: statek cumuje na Wiśle, tuż obok Kładki Bernatki, która łączy Kazimierz z Podgórzem.

Przypominamy, że TEDxKrakówLive rozpocznie się o godzinie 17.00, a pierwszą sesję wyświetlimy o 18.00. Całość wydarzenia potrwa do godziny 22.00. Część z Was pytała, skąd decyzja o mniejszej niż dotychczas ilości miejsc. Odpowiadając na to pytanie, przyznajemy, że postawiliśmy tym razem na spotkanie w mniejszym gronie, abyśmy mieli okazję lepiej się poznać i porozmawiać. Kameralna przestrzeń BARKI wydaje nam się idealnym miejscem, aby stworzyć do tego odpowiednią atmosferę.

Poza transmisją czeka na Was kilka naprawdę gorących niespodzianek, więc nie zwlekajcie z rejestracją. Formularz zgłoszeniowy zostanie uruchomiony dzisiaj o godzinie 15.00.

Fot. Dzięki uprzejmości BARKA food.life.music.
This entry was posted in TEDxKraków, TEDxKrakówLife. Bookmark the permalink.